PIERWSZY I JEDYNY TAKI BLOG O SAMOYEDACH

środa, 22 grudnia 2010

Dogs from our kennel JOLLY / Chwalimy się :) pieskami z naszej hodowli - Jolly

Kilka zdjęć Jolly
m.Xamba - o. Hanniball

New photos of Jolly
The new owner of Jolly, Aga wrote : "Jolly is feeling great if not even better than that. She is extremely smart and learns super fast. She causes no damage at home whatsoever. She loves her stuffed animals and a string with a gigantic knot."

Od Pani Agnieszki dostałam kilka zdjęć Jolly, która "... ma się dobrze, jak nie jeszcze lepiej :) Jest bardzo mądra i szybko się uczy. Nie mamy z nią żadnych problemów. Uwielbia pluszowe misie i węzełek ze sznurka do gryzienia..."
Pani Agnieszko przesyłam bardzo serdeczne pozdrowienia.

We also never had any issues with Xamba or Hanniball, they are both excellent and well behaved therefore, Jolly is no exception. Of course as young puppies they had LOTS of deferent chewing toys, that we made sure, they would never get bored with.

Cieszę się, że Jolly nie sprawia kłopotów, nie niszczy rzeczy.
Ma to po swoich rodzicach :)
Nigdy nie mieliśmy kłopotów z Xambą czy Hanniballem, oczywiście jak to szczeniaczki musiały mieć ciągle coś do zabawy, do pogryzienia, ale nie było to z jakąś wielką szkodą dla mebli czy innych rzeczy w domu :), zajmowały się swoimi zabawkami.
Były to przeróżne plastikowe zakrętki od słoiczków z kawą, papierowe pudełka, plastikowe butelki (oczywiście bez zakretek) i wszystko czym mogły się bezpiecznie bawić.
Przedmioty te były często wymieniane.
Nie dopuszczaliśmy do takiego momentu, w którym psiaki byłyby znudzone swoimi "zabawkami" :)