PIERWSZY I JEDYNY TAKI BLOG O SAMOYEDACH

piątek, 23 lipca 2010

Maleństwa Justi - Justi`s puppies

14.06.2010 w naszej hodowl,i przyszedł na świat, miot którego mamą została Justi Jarpen a tatą Winky.


Jest to pierwszy miot po tych doskonałych rodzicach.Obydwoje rodzice to samoyedy ze znaczacym dorobkiem wystawowym jak i hodowlanym.Szczenieta z tego miotu posiadaja unikalne, ciekawe pochodzenie. Rodzice to grubokościste samoyedy o doskonałej szacie, niezwykle wydajnym ruchu i wspaniałym wyrazie. Mama szczeniąt to sprawdzona suczka hodowlana, jest to jej ostatni miot malutkich samoyedów przed przejsciem na psią emeryturę. Justi jest mamą m.in naszej gwiazdy ringów KASI ! Tata to bywalec ringów europejskich, który na trwałe zapisał się już w kartach historii nie tylko naszej hodowli.


This litter is very special to us as it is Justi`s last one. We decided to mate her with our Winky. Puppies have very unique descent. Their parents Justi and Winky are samoyeds with strong bones, perfect coat, and movement that can mesmerize. They have also been outstanding show dogs: Justi Jarpen is Polish Champion and Winky (By Arctic Challenge Tiny`Gloo) is International Champion, Baltic Champion,Polish Club Junior Winner of 2007. Justi is also a mother of our International Champion, Polish Winner or 2008 Arctic Challenge Honey The Glow of the Snowy Star (Kasia). All our dogs are displasia free HD:A , eyes clear !

Słoneczko daje się we znaki białaskom ... najgorszy upał najlepiej przedrzemać w cieniu.
Snoozing in the shade

Jak mocno chce się spać, to choćby i na kamieniu ... :) Even hose or rock will do when you are soooo sleepy ;)

Można się schłodzić w jakiejś "kałuży błotnej" Or cooling down in a mudbath

Odpocząć pod drzewem...Resting under a tree.....

Mam nadzieję, że nikogo nie zanudziłam tyloma zdjęciami, ale maluchy są tak wdzięcznym tematem, że trudno im się oprzeć.

I hope I have not bored you with all the photos but these puppies are irresistable.