PIERWSZY I JEDYNY TAKI BLOG O SAMOYEDACH

czwartek, 27 stycznia 2011

Dogs from our kennel - HONEY Chwalimy się :) pieskami z naszej hodowli - Honey

HONEY - junior :)
m. Aria z Łańcuta - o. Hanniball of Samson

Here are some photos of Honey Junior on this way to the new home. I must say that I was a bit worried about his train ride but he managed the steps on and off the train just fine. Well done Boy !!

Kilka informacji i zdjęć Honeya -juniora :)
Kilka dni temu pojechał do Pauliny i M. do Białegostoku.
Ci młodzi ludzie tak bardzo chcieli by już zamieszkał z nimi, że przyjechali po niego pociągiem (ciekawe, że auta psują się wtedy kiedy są najbardziej potrzebne).
Przyznam się, że obawiałam się trochę tej podróży, a najbardziej wsiadania i wysiadania z pociągu (przesiadka w Warszawie).
Wiem, że dorosłe psy nieraz sobie nie radzą z wysokimi schodami przy wsiadaniu do
pociągu.
Honey poradził sobie doskonale, oczywiście przy pomocy M. :)
A w przedziale to już był "gwiazdą", zresztą tak to już ta rasa ma :), gdzie się nie pojawi to łaskawie pozwala na zachwycanie się sobą.

He kindly let his fellow passengers on the train to admire him :)

Settling in goes smoothly and Honey makes friends with Laila and Oliver. He`s always been extremely gentle with other animals and people.

Paulina napisała, że"... pierwsze koty za płoty, Hanuś (bo takie imię mu zostawiliśmy) czuje się powoli jak u siebie, nie odstępuje nas na krok, dzisiaj nawet wskakiwał nam do łóżka i pakował się pod kołdrę z nami spać (chyba pozazdrościł łysej Laili). I był wielce oburzony, że mu nie pozwalamy! Naszczekał na nas i poszedł spać na swoje legowisko ..."
As Paulina wrote in her email : "He is now friends with Oliver, our cat, they even sleep next to each other. Laila is taking her time though, but even she is making progress - she`s let him on the bed during the day, tried playing some games together and had great time outside.

" ... Z kotem już się zaprzyjaźnił, razem śpią, Laila ma jeszcze niewielkie problemy z akceptacją, ale widzimy dużą poprawę - przestała warczeć na niego, wpuszcza go na łóżko w ciągu dnia i nawet próbowali wspólnej zabawy.
Na spacerach trzymają spółkę w obszczekiwaniu psów za płotami,
A właśnie teraz bawią się w przeciąganie sznurkowej zabawki ... "

" ... Wcale nie trzeba długiego, wyczerpującego spaceru by potrzebować chwili wytchnienia :)
wystarczy jedna mała Laila :)... "

You don't really need a loooooong walk to be exhausted. Tiny little Laila will definitely leave you breathless.
" ... Wyszalał się w śniegu, ganiał kaczki nad rzeką, mało do wody za nimi nie wskoczył, trzeba było go odciągać... "
" ... Hanuś bardzo chce poznawać nowe pieski, niestety, niektórzy właściciele na nasz widok uciekają gdzie pieprz rośnie, choć tak spokojnego i przyjacielskiego psa nigdy nie mieliśmy..."

We have never had such good-tempered and friendly dog !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz